18.05.2022
jaMY #naTaczaka | 22.05. | niedziela
trzech tancerzy na podlodze baletowej, w tle biale tło

JaMY #naTaczaka to cykliczne spotkania improwizacji ruchu i dźwięku, organizowane w siedzibie Polskiego Teatru Tańca w Poznaniu.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 22 maja w godzinach od 19.00 do 21.00 w siedzibie Polskiego Teatru Tańca przy ulicy Taczaka 8.

jaMy #naTaczaka to spotkania otwarte dla każdej osoby, które zapraszają do grupowej improwizacji ruchu i dźwięku. Mają na celu stworzenie przestrzeni do wspólnej praktyki tańca i muzyki oraz twórczej wymiany niezależnie od doświadczenia czy wieku. Jamy stanowić będą również miejsce integracji poznańskiego środowiska artystycznego, na każde spotkanie zaproszeni zostaną twórcy reprezentujący różne rodzaje muzyki. Każde spotkanie zacznie się od krótkiego wprowadzenia.

Spotkanie poprowadzą artyści-tancerze Polskiego Teatru Tańca: Evelyn Blue, Zofia Tomczyk i Daniel Michna.

Wydarzeniu towarzyszy MUZYKA improwizowana NA ŻYWO!

Podczas najbliższego spotkania muzykę na żywo tworzyć będzie Agata Kneć - multidyscyplinarna artystka, tworzy na płaszczyźnie instalacji, sound artu, filmu oraz wideo. Jak artystka i kuratorka współtworzy niezależne projekty FORMA, DOMIE. W Radiu Kapitał prowadzi autorska audycję NOODS Radio.

Bilety w cenie 15 zł można kupować za pośrednictwem serwisu bilety24.pl oraz 30 minut przed rozpoczęciem wydarzenia w siedzibie PTT.

Gorąco zapraszamy!

Zapowiedź: Ostatnie spotkanie w sezonie 2021/2022 odbędzie się 12 czerwca a muzykę na żywo będzie tworzył Michał Giżycki.