13.05.2022
ArtWeekend Poznań | targi i wydarzenia dla dzieci, rodzin z dziećmi i przyszłych rodziców
art weekend poznań_maj

ArtWeekend Poznań w Polskim Teatrze Tańca powraca! 

Drugą już edycję ArtWeekend Poznań dedykujemy dzieciom oraz ich mamom. Z tej okazji wyselekcjonujemy wystawców, którzy będą mogli zaprezentować nieszablonowe i atrakcyjne produkty, zabawki, plakaty, grafiki, kosmetyki, biżuterię i wiele innych.

Zapraszamy 28 maja między 11:00 a 19:00 do siedziby Polskiego Teatru Tańca, ulica Stanisława Taczaka 8 w Poznaniu.

Naszą misją jest synergia sztuk. Dzięki dostępności przestrzeni Polskiego Teatru Tańca chcemy, aby taniec oraz teatr zaistniał w świadomości odwiedzających ArtWeekend Poznań. Z tej okazji zapraszamy dzieci na niezwykłe warsztaty na profesjonalnej scenie teatralnej. 

Podczas 45 minutowych zajęć dzieci będą mogły obejrzeć krótki występ artystów teatru, skonfrontować z nimi swoje spostrzeżenia odnośnie tego co zobaczyły oraz pobudzić swoją kreatywność w działaniu podczas zajęć ruchowych. Dla chętnych rodziców i opiekunów w tym czasie proponujemy chwilę relaksu podczas zajęć z Jogi twarzy.

Grupy warsztatowe:
11.30- 12.15 – warsztaty dla dzieci 3-5 lat

13.00-13.45 – warsztaty dla dzieci 6-7 lat


WSTĘP WOLNY!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację mailową na artweekendpoznan@gmail.com 

DODATKOWE ATRAKCJE:
od godz. 12.00 - malowanie twarzy;
o godz.: 12.15, 14:00 , 15:00, 16:00 - spacer małego odkrywcy teatru!

W ramach Spaceru dzieci będą mogły poprzebierać się w kostiumy teatralne i zwiedzić różne zakamarki teatru: poprzez piwnice i magazyn teatru, duże studio, garderoby tancerzy oraz zobaczyć scenę z góry.

Art Weekend Poznań to inicjatywa, która powstała aby zbliżyć twórców sztuki, rękodzielnictwa, desing'u z ich  odbiorcami. Piękne wnętrza Polskiego Teatru Tańca otwierają się dla wszystkich, którzy poszukują wyjątkowych, estetycznych oraz niebanalnych przedmiotów, do których na co dzień nie jest łatwo trafić.

Podczas ArtWeekend Poznań będzie również można nabyć bilety na nadchodzące spektakle Polskiego Teatru Tańca oraz na premierę dedykowaną najmłodszym: bajkowy spektakl - KoczkodanSe - 1 czerwca (godz. 10:30 i 13:00) w siedzibie teatru.

2. edycja ArtWeekend Poznań realizowana jest we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Poznaniu.