14.03.2022
jaMY #naTaczaka I 20.03
JaMY#naTaczaka 1

Zapraszamy do rozluźniania napięć, wspólnej zabawy i kreatywnego ruchu. Już 20 marca w godz. 19.00 - 20.00 kolejne jamY #naTaczaka!

JaMY #naTaczaka to cykliczne spotkania improwizacji ruchu i dźwięku, organizowane w siedzibie Polskiego Teatru Tańca w Poznaniu.

jaMy na Taczaka to spotkania otwarte dla każdej osoby, które zapraszają do grupowej improwizacji ruchu i dźwięku. Mają na celu stworzenie przestrzeni do wspólnej praktyki tańca i muzyki oraz twórczej wymiany niezależnie od doświadczenia czy wieku. Jamy stanowić będą również miejsce integracji poznańskiego środowiska artystycznego, na każde spotkanie zaproszeni zostaną twórcy reprezentujący różne rodzaje muzyki. Każde spotkanie zacznie się od krótkiego wprowadzenia.


Spotkanie poprowadzą artyści - tancerze Polskiego Teatru Tańca: Evelyn Blue, Zofia Tomczyk i Daniel Michna.

Muzykę na żywo zagrają:

Guilherme Sancho- kompozytor, gitarzysta (gitara elektryczna). Inspiruje go muzyka z gier video i rock progresywny. Tworzy muzykę instrumentalną o strukturze narracyjnej z miejscem na naturalną improwizację. 
https://soundcloud.com/dolphinsinthevoid

Michał Giżycki - klarnecista, saksofonista, improwizator. Grał z wieloma muzykami polskiej i europejskiej sceny muzyki improwizowanej, jazzowej, rockowej i folkowej. W improwizacji często posługuje się wieloma rozbudowanymi technikami gry, takimi jak oddychanie okrężne czy wielogłosowość, które umożliwiają tworzenie wieloaspektowych struktur transowych na pozornie monofonicznych instrumentach.
https://gizycki.bandcamp.com/


Bilety w cenie 10 zł można kupować za pośrednictwem serwisu bilety24.pl oraz 45 minut przed rozpoczęciem wydarzenia w siedzibie PTT.
Gorąco zapraszamy!

WAŻNE!
Przypominamy o obowiązku zakrywania maseczką ust i nosa podczas przebywania w budynku Teatru.

Link do biletów