23.02.2022
jaMY #naTaczaka | 27.02
trójka tancerzy, młoda kobieta siedzi na podłodze baletowej, dwie osoby stoją: mężczyzna i kobieta. Mężczyzna ma uniesione ręce, jest w ruchu.

JaMY #naTaczaka to cykliczne spotkania improwizacji ruchu i dźwięku, organizowane w siedzibie Polskiego Teatru Tańca w Poznaniu.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 27 lutego w godzinach od 19.00 do 21.00 w siedzibie Polskiego Teatru Tańca przy ulicy Taczaka 8.

jaMy #naTaczaka to spotkania otwarte dla każdej osoby, które zapraszają do grupowej improwizacji ruchu i dźwięku. Mają na celu stworzenie przestrzeni do wspólnej praktyki tańca i muzyki oraz twórczej wymiany niezależnie od doświadczenia czy wieku. Jamy stanowić będą również miejsce integracji poznańskiego środowiska artystycznego, na każde spotkanie zaproszeni zostaną twórcy reprezentujący różne rodzaje muzyki. Każde spotkanie zacznie się od krótkiego wprowadzenia.

Spotkanie poprowadzą artyści-tancerze Polskiego Teatru Tańca: Evelyn Blue, Zofia Tomczyk i Daniel Michna.

Muzykę na żywo zagrają:
Guilherme Sancho - kompozytor, gitarzysta (gitara elektryczna). Inspiruje go muzyka z gier video i rock progresywny. Tworzy muzykę instrumentalną o strukturze narracyjnej z miejscem na naturalną improwizację. 
https://soundcloud.com/dolphinsinthevoid

„Wiesław” - muzyk, perkusista
https://soundcloud.com/wglbeatz

Bilety w cenie 10 zł można kupować za pośrednictwem serwisu bilety24.pl oraz 30 minut przed rozpoczęciem wydarzenia w siedzibie PTT.

Gorąco zapraszamy!

WAŻNE!
Przed wejściem na wydarzenie będą sprawdzane paszporty covidowe (certyfikaty zaszczepienia). Uprzejmie prosimy o zabranie ich ze sobą w wersji elektronicznej na urządzeniu mobilnym lub papierowej w celu okazania. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów w Teatrze obowiązuje limit liczby osób niezaszczepionych, które mogą uczestniczyć w wydarzeniu. Przypominamy o obowiązku zakrywania maseczką ust i nosa podczas przebywania w budynku Teatru.