26.01.2022
Projekt DOM

Projekt Dom to zimowe warsztaty organizowane po raz pierwszy w siedzibie Polskiego Teatru Tańca w dniach 15.01-22.01.2022.

O WARSZTATACH:

Inauguracją warsztatów będzie spektakl ,Obiecana Ziemia Obiecana' w reżyserii Katarzyny Raduszyńskiej i choreografii Artura Bieńkowskiego, w wykonaniu artystek i artystów Polskiego Teatru Tańca, na który zapraszamy 15 stycznia o godz. 20.00 do siedziby Polskiego Teatru Tańca. 

Warsztaty prowadzone przez tancerki oraz tancerzy teatru będą podzielone na 3 moduły:

Moduł 1: lekcja wybranej techniki: tańca klasycznego, tańca współczesnego, improwizacji, pilates

Moduł 2: nauka bieżącego repertuaru Polskiego Teatru Tańca. Uczestnicy będą mieli okazję poznać fragmenty spektakli: ,45’ w chor. Jacka Przybyłowicza, ‚Obiecana Ziemia Obiecana’ w chor. Artura Bieńkowskiego, ‚Fabula Rasa’ w chor. Macieja Kuźmińskiego, oraz ‚Walka o ogień’ w chor. Mikołaja Karczewskiego

Moduł 3: Projekt Dom, czyli współtworzenie spektaklu pod okiem profesjonalistów, który zakończy się otwartym pokazem dla publiczności. Uczestnicy będą mieli okazję zaznać pracy twórczej w teatrze oraz wykonywać kreatywne zadania aktorskie i taneczne, które pomogą im się rozwinąć w tej dziedzinie sztuki. 

W trakcie trwania warsztatów codziennie będzie przerwa na wspólny lunch, który zapewniamy dla uczestników. W zgłoszeniu prosimy napisać, czy zamawiają Państwo lunch w wersji wegetariańskiej czy mięsnej.

Warsztaty kierowane są do osób powyżej 14 roku życia, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Zajęcia odbywać się będą od 16 do 22 stycznia w godz. 10.30 - 18.00.

Pokaz finałowy: 22.01 o godz. 19.00 w siedzibie Polskiego Teatru Tańca przy ul. Stanisława Taczaka 8 w Poznaniu. Po pokazie tego zapraszamy na Rozmównicę z uczestnikami projektu DOM. 

Dokładny harmonogram warsztatów prześlemy drogą mailową. 

Liczba miejsc ograniczona.

Cena warsztatów: 

Całkowita cena warsztatów to 840 zł.

Możliwa jest płatność w dwóch ratach:

Przy zapisie płatna pierwsza rata: 420 zł

Druga rata płatna do 10 stycznia 2022. 

W przypadku zrezygnowania z warsztatów nie zwracamy pierwszej raty.

Jeśli jesteście rodzeństwem, to przy płatności za dwie osoby przy końcowej wpłacie dostaniecie 100 zł zniżki. 

Płatności prosimy dokonywać na konto: 

16 1240 6595 1111 0010 5086 6721

PEKAO. S.A. Oddział w Poznaniu

Z tytułem: Projekt Dom

Zgłoszenia, potwierdzenie wykonania przelewu oraz ewentualne pytania prosimy wysyłać na adres: projektdom2022@ptt-poznan.pl

Serdecznie zapraszamy!